O nás

Jsme sesterskou autoškolou stabilní pražské Autoškoly Josef Mára věnující se výuce a výcviku nových řidičů již od roku 1996 a jako samostatný subjekt existující od roku 2006. V rámci této autoškoly jsme se věnovali výuce a současně s tím jsme získávali praxi za volantem mnoha dopravních prostředků, zejména nákladních automobilů.

Po té jsme se vzhledem ke změně bydliště jednoho z nás rozhodli založit autoškolu působící v Příbrami a jejím okolí a předat zde své zkušenosti a vědomosti novým účastníkům silničního provozu.

Nabízíme komplexní výuku jízdy za volantem jednotlivých dopravních prostředků. Samozřejmostí je, že výuka zahrnuje všechna specifika silničního provozu. V počátku, po seznámení s ovládáním automobilu a se základy pravidel silničního provozu, probíhá výuka jízdy v klidných částech v okolí Příbrami. Postupně se však propracujeme do silnějšího provozu v centru Příbrami i na silnicích pro motorová vozidla a dálnici. Po absolvování této autoškoly žák nebude mít problém samostatně zvládat jednotlivé situace, které provoz na silničních komunikacích přináší.

Při výuce je samozřejmostí KLIDNÝ A LIDSKÝ PŘÍSTUP, který je po našich zkušenostech polovinou úspěchu při výuce našich žáků – nových řidičů.

Každému našemu žákovi nabízíme INDIVIDUÁLNÍ STUDIJNÍ PLÁN přizpůsobený jeho časovým i lokálním možnostech. Po domluvě může výcvik probíhat o sobotách, nedělích, svátcích, brzkých ranních i pozdních večerních hodinách. Maximálně se budeme snažit vám vyjít vstříc i s vámi požadovaným místem začátku a konce výcviku.

Působíme v Příbrami a jejím okolí. Vzhledem k praxi a velmi úzké spolupráci s Autoškolou Mára v Praze můžeme však na vaši žádost zařadit do výuky i lekce v pražském provozu se všemi specifiky, které tamní doprava přináší.

Pokud byste však měli zájem absolvovat celou výuku a výcvik včetně zkoušky v Praze, obraťte se prosím přímo na sesterskou Autoškolu Josef Mára v Praze www.autoskolamara.cz , kde se vám budou rádi věnovat za stejných podmínek.